KONST / Litografier / Färglitografi 12966404
nr 1296 6404
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 113/290. Motivet: 22x26 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:28:28
4/12 20:33:45